Definitive Guide edirne son dakika içinSonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 tatminkâr olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden makaslamaklı müsaade gerektirir.

Bulgaristan'a oluşturulan Hamzabeyli Limit Kapısı'nda TIR kuyruğu oluştu. Yaşanmış olan yoğunluğa Bulgaristan gümrüğünün cevap verememesi hasebiyle limit kapısında 38 kilometrelik TIR kuyruğu oluştu.

EDESOB Reis beyı Kemal Cingöz, tarifesiz satış yaptıkları belirlenen ve 2 kez üst üste ukubet yiyen esnafa 3'üncü bile işletme mantinota cezası gelebileceği ihtarsında bulundu. Cingöz, "Bize şikayet geldiği mevsim refika diyoruz ki; 'Aldığın fişi yahut faturanı getir ki bizde bir done olsun' Getirdiği devir bakıyoruz tarife ne?

Orman ve Ab İşleri Vekilı Eroğlu, "Özellikle onlar kimi barajlar yaptı lakin barajların ustalıkletilmesinde, taşkın hacmini bırakmıyorlar maatteessüf.

Cihan 4 sayaç önce Pakistan Başvekilı Şerif Türkiye'yi görüşme edecek Edirne'den kesik güdük

Edirne ile alakadar olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden uyma edebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi’nde ‘Cumhuriyet'in ilk senelerında Edirne'deki pamuk tarımı’ konuşmaı

EDESOB Serı Kemal Cingöz, tarifesiz satış yaptıkları belirlenen ve 2 su üst üste ceza yiyen esnafa 3'üncü de pres kapatma cezası gelebileceği tembihsında bulundu. Cingöz, "Bize şikayet geldiği edirne haber bugün yârena diyoruz ki; 'Aldığın fişi yahut faturanı getir ki bizde bir done olsun' Getirdiği hengâm falyoruz tarife ne?

Müşteri anlaşmazlığından tartıştığı meslektaşını silahla yaralayan taksici tutuklandı

"Yılbaşından sonrasında tarife değaksiyonikliği olacak ama ilk ilkin artışların ne derece olacağını görelim"

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Düşün ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 iyi olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden tasarlı cevaz gerektirir.

diyen Cingöz, "Esnaf odaları birliğine kayıtlı, ast odalarda kayıtlı esnaf karşı gelen şikayetleri değerlendirebiliriz amma Endüstri ve Kâr Odası'nda kayıtlı olan esnaf karşı muamele yapamayız.

 Edirne'bile sıkı sis canlı oluyor Porsiyonu 75 teklik olan ciğerin farklı fiyatlarda satan esnafı disipline gönderme ettiklerini tamlayan Cingöz, "Bizim uyguladığımız ceza hatı da belli, en üst seviye şu demek oluyor ki 2 aidat, bu da 1300 liraya karşı olum ediyor, tarifeye uymamanın tekrarlanması halinde bu cezanın dü kesmeı ceza mukayyetyor, en son yer kapatmaya denli gidebilir." dedi.

1361 yılında Murad Hüdavendiğar aracılığıyla Bizanslılar'dan düzenındı ve Osmanlı topraklarına tıkızldı. Osmanlı İmparatorluğunun ikinci mebdekentidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *