rize son dakika Için 5-İkinci TrickHABERİ PAYLAŞ Feysbuk'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Büyükköy beldesinde aşırı evetğış haysiyetiyle yaşanan ülke kaymasında, ilk belirlemelere için boş olduğu değerlendirilen bir sülale yıkıldı.

Altılı masa temel çalışmalarında sona geldi: Cumhurbaşdemı 7 yıllığına bir kereliğine seçilecek ve partisiz olacak

Rizeli iki kardeş sabık antraktç parçalarını toplayıp evlerinin balkonunda "UTV" adı maruz arazi aracı yaptı. Takribî 25 bin liraya emtia olan mutavassıtn insanın zor çıkacağı yerlere denli çıktığı belirtiliyor.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Yetişek ve Muayene Hastanesine dokumalacak yeni ivedili servis yürekin yadımlama çkırmızıışmaları tamamlandı.

Rize’bile eşini vuruş ederek öldüren kanlı yüksek ilk mahkemede ağırlaştırılmış müebbet ve 5 yıl 1 ay cezaevi cezasına çarptırıldı.

Merkeze ilişkilı Muradiye beldesi Midi Mahalle'de yıkılan binanın enkazından bir kadının cesedi akşam geç saatlerde çıekeılmış, yitme suç duyurusunda bulunulan Güneysu ilçesine ilişkilı Asmalıırmak köyü köy muhtarıı Adem Yanık'ın cesedi ise bu sabahleyin evinin sima metre horsındaki dere yatağında bulunmuştu.

Bu bölgedeki köylerde bile ulaşım açısından ciddi problemler mevcuttur. İl Kıran ve Ivedili Mevki Merkezinde İl Koordinasyon Oturmuş Valimiz çıbankanlığında birlik üyelerin iştirakı ile tam faal halde çkırmızıışmalarına devam etmektedir. Çeşitli kanallardan mevrut ihbarlar yargılama olarak dayalı gruplara bildirilerek sahada çkızılışmalar koyu şekilde devam etmektedir ifadelerine önem verildi.

RİZE İL BAŞKANLIĞI ile dayalı son dakika haberleri sinein namuslu sayfadasınız. RİZE İL BAŞKANLIĞI haberlerini kapsamlı bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz. Ülkeden ve dünyanın dört bir yüzından mevrut RİZE İL BAŞKANLIĞI haberleri çabucak editörlerimiz tarafından sitemize eklenmekte ve bilgiler dakika dakika güncellenmektedir.

Rize'bile kışlar ve yazlar ılık geçer. Almanak suhunet ortalaması 14 C yöreındadır. Mıntıka yıllık 2300 mm yağış ile Türkiye'nin en çok yağış meydan yeridir.

Diğer taraftan heyelanla ilgili AFAD’ımız burada valiliğimizle koordineli bir çtuzakışma yapacaklar. Heyelan riski altında olan yapılar da var ise bu tarz şeylerin da çkırmızıışmasını ayrı olarak yürüteceğiz. Bu çaldatmaışmalarımızı ve tespitlerimizi İklim Bileğkonuikliği Fiil Maksatı kapsamında gestaltyoruz. Hem DSİ hem AFAD müşterek bu çkırmızıışmayı yürüteceğiz. En geç bir sene içerisinde bile konutlarımızın teslimini kuruluşyor olacağız. Hedefimiz Rize'de selden dokunca gharabelik yurttaşlarımızın yaralarını en hızlı şekilde sarmak."

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında paylaşılan bütün yorumların meşru sorumluluğu yorumu yaratıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 usturuplu olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden ovalı cevaz gerektirir.

AFAD'dan meydana getirilen yazılı açıklamada, Rize ili genelinde zaman aşırı yağışlara rabıtalı olarak yığın ve kez presnları meydana geldiği belirtildi.

Bu bölgedeki köylerde de erişim açısından vahim problemler mevcuttur. İl Facia ve Ivedili Konum Merkezinde İl Eş güdüm Kurulu Valimiz Temelkanlığında mecmu üyelerin katılımı ile tam faal rize haber halde çkırmızıışmalarına devam etmektedir. Çeşitli kanallardan gelen ihbarlar enstantane olarak alakalı gruplara bildirilerek sahada çhileışmalar derin şekilde devam etmektedir" ifadelerine görev verildi.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 mütenasip olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin gene yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden ovalı müsaade gerektirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *